Uygulama Noktaları

İDEM TEKNOLOJİ

UYGULAMA VE TEST ALANLARI

TORUK, yer altı alan tarama cihazlarımızın büyük özveriyle hazırlanan yazılım ve donanım yapısının son kullanıcıya ulaştırılmadan önce tüm kontrollerinin gerçekleştirilmesi amacıyla uygulama ve test alanları kurduk.

İdem Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. olarak dört ayrı lokasyonda uygulama ve test alanımız aktif olarak TORUK cihazlarımızın kontrollerini sağlamaktadır.

HACETTEPE TEKNOKENT
(ANKARA)

Hacettepe Teknokent yerleşkesinde geliştirilen TORUK, aynı zamanda kontrollerinin sağlanabilmesi amacıyla Teknokent sınırları içerisinde bulunan 2 adet uygulama ve test merkezlerimizde kontrollerden geçirilmektedir.

TİMKO 1 İŞ YERLERİ
(ANKARA)

TİMKO 1 İş Yerleri arazisinde yer alan uygulama ve test merkezimiz TORUK cihazlarımızın satış öncesi kontrollerini sağlayarak doğru analiz sonuçları ile son kullanıcıya ulaştırılmadan önce kontrollerden geçirilmektedir.

KAHRAMANKAZAN
(ANKARA)

TORUK yer altı alan tarama cihazlarımızın kontrollerinin tüm alanlarda sağlanabilmesi amacıyla test alanlarımız arasına Ankara Kahramankazan’da yer alan test merkezimiz kullanıma sunulmuştur.

UYGULAMA ALANI
(ANTALYA-ALANYA)

2020 yılı içerisinde Alanya temsilciliğimizin açılması ile birlikte uygulama ve test merkezine ihtiyaç duyulmuş, TORUK cihazlarımızın son kullanıcıya ulaştırılmadan önce doğru analiz sonuçları için kontroller bu alanda gerçekleştirilmiştir.