Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever den Nejmettin Ünal Plaket

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever’den Nejmettin Ünal Plaket Söğüt İlçesine sahiplendiğinizi için desdek verdiğinizi için yatırımcıları, Turizimcileri gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

TEKNOKENT’TE GELİŞTİRDİ ÜNİVERSİTEYE HEDİYE ETTİ

İdem Teknoloji, Hacettepe Teknokent’te geliştirdiği yer altı alan tarama yapabilen cihazdan iki tanesini Hacettepe Üniversitesi’ne hediye etti.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ÜRETTİĞİ YERE HEDİYE ETTİ

Hacettepe Teknokent’te üretilen yer altı alan tarama cihazı Toruk 101, üretici firması İdem Teknoloji tarafından üniversite çalışmalarında kullanılmak üzere Hacettepe Üniversitesi Rektörü Haluk Özene’e teslim edildi.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye’nin İdem Teknoloji Devi Çok Yakında Dünya'nın Olacak

Türkiye’nin İdem Teknoloji Devi Çok Yakında Dünya’nın Olacak İdem Teknoloji Kurucu Nejmettin Ünal İdem Teknoloji, hiçbir para amacı gütmeden %100 Türk üretimi olan cihazlarıyla tüm dünyaya meydan okumaya hazır. Firmanız ve Faaliyet alanınız hakkında bilgi alabilir miyiz? İdem Teknoloji Şirketi, 2008 yılında kurulmuş ve yer altı gören akıllı cihazların üretimiyle faaliyete başlamıştır. 2008 yılında gelişen […]

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

TORUK 101 geliyor!

Yerin 30 metre kadar altından görüntü sağlayabilen ve yer altına döşenmiş mayınların, bombaların önceden tespitini yapabilen TORUK 101 ürünü basına tanıtıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Toruk 101'e Atilla görevi

Gazetemize konuşan İdem Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Ünal, Romanya’dan gelen resmi talep üzerine yerli ve milli yer altı gözlem cihazı “Toruk 101” ile Hun İmparatoru Atilla’nın mezarını arayacaklarını açıkladı.  Kaynak: Toruk 101'e Atilla görevi

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

TEKNOLOJİ UZMANI NECMETTİN ÜNAL,MÜŞTERİLERİNE YENİ NESİL KILAVUZ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,Müşterilerine Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı “Öncelikle ürünlerimizin herkes tarafından anlaşılabilmesi için hazırlamış olduğumuz videoların izlenmesini ve kullanma kılavuzlarının okunmasını tüm müşterilerimden rica ediyorum.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ