SUTEK FUARI

İdem Teknoloji 06-09 Eylül 2018 tarihleri arasında Sutek Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI

İdem Teknoloji 25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Kariyer Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ATO VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI

İdem Teknoloji 7-8-9 Aralık 2018 tarihinde Verimlilik ve Teknoloji Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. İdem Teknoloji ailesi başarılı bir fuara daha imza attı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

TechAnkara Fuarı

İdem Teknoloji 12 Kasım 2018 tarihinde TechAnkara Fuarında onur konuğu olarak ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. İdem Teknoloji ailesi başarılı bir fuara daha imza attı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

MMG 3.ARGE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİ

17-18 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilen 3.Arge İnovasyon Zirvesi’nde İdem Teknoloji fuar alanında bulunan ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT SUNUMU

İdem Teknoloji olarak 16 Ekim Hacettepe Üniversitesi Teknokenti Kuluçka Merkezinde Toruk tanıtımı yapıldı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

SU KAYIP VE KAÇAKLARI FORUMU & FUARI (ATO Congressium)

İdem Teknoloji 9-11 Ekim 2019 tarihinde Su Kayıp ve Kaçakları Forumu & Fuarı'nda ziyaretçi ve katılımcıları ile buluştu. İdem Teknoloji ailesi başarılı bir fuara daha imza attı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI (ATO Congressium)

​İdem Teknoloji 31 Ekim-3 Kasım 2019 tarihinde Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda katılımcıları 'TORUK 101' ile buluşturdu. Genciyle yaşlısıyla TORUK 101'e olan yoğun ilgi ve destek artarak devam ediyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ