AÇIKLAMALAR

Toruk 101 noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır. Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk 101 bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

* Maksimum 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir.
* Yer altındaki maddenin derinliğini belirleme imkânı sunar.
* Minimum 5 m² başlanarak istenilen sahalarda ölçüm yapılabilir.
* Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3 V - 5 V arasındadır.
* Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır.
* Özel bilgisayar uygulama ile yer altının görüntüsünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının haritasını çıkarabilir.

TORUK 101
TONE ON TONE

EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK

Toruk 101 cihazının kullanımı, bilgisayar yazılımının kurulumu, kendi test sahasında ölçüm alma, bilgisayara veri aktarımı, manyetik anomali haritası oluşturma ve haritanın yorumlanması ile ilgili eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitimlerimizin süresi ve tarihleri müşterilerimiz ile birlikte belirlenmekte olup, cihazımızı satın alan tüm müşterilerimiz için eğitimlerimiz tamamen ücretsizdir. Ayrıca cihazımızda oluşabilecek sorunlarda yanınızdayız. Teknik destek ekibimiz ile, müşterilerimize satış sonrası uzaktan canlı destek ve gerektiğinde yerinde teknik destek hizmetleri vermekteyiz

CAPTIVATING COLOR

GARANTİ VE YEDEK PARÇA

Tüm ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresince cihaz kaynaklı sorunlar için yedek parça temini ve tamirler ücretsizdir. Garanti dışında kalan cihazlarımız için ise yedek parça temini ve servis ücrete tabidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Toruk 101 yer altı alan tarama yapabilen bir cihazdır.
Cihaz noktasal veri analiziyle her adımda manyetik alanı ölçüp alınan verileri birleştirerek anomali haritası oluşturur
Arkeoloji, Madencilik, Belediye ve Kurum Kuruluşların Alt Yapı Çalışmaları, Su Arama, İnşaat ve Jeoloji alanlarında kullanılmaktadır.
Dedektörler sinyal göndererek doğada iz bırakıp ölçüm yaparken Toruk 101 manyetik alanı algılayarak ölçüm yapar. Ayrıca Toruk 101 aldığı verileri 3 boyutlu haritaya çevirir ve bulduğu metaryelin toprak altındaki derinliği hakkında bilgi verir.
Toruk 101 çantasının içinden çıkan access point aracılığıyla veileri bilgisayar programına aktarır. Program bu verileri anomali haritasına çevirir.
Toruk 101 toprak altındaki, su yatağı, arkeolojik kalıntı, kaya, işlenmiş toprak, değerli metaller, boşluk, metal ve plastik boruları topraktan ve birbirlerinden ayırır. Bu ayrımı manyetik değer farkına göre yapar.
Aşırı ıslak toptak ve yağışlı hava koşulu hariç her ortamda ölçüm alabilir.
Ürünün çantasından çıkan access point ve bataryası haricinde hiç bir ekipmana ihtiyaç yoktur.
Herhangi bir alan sınırlaması yoktur. İstenilen ölçüde alan ölçülebilir.
Ürün satış sonrası her müşterimize ücretsiz ürün kullanım eğitimi verilmektedir. Daha sonrasında her türlü teknik sağlanır.
Her türlü darbeye dayanıklı özel olarak üretilmiş kendi özel korumalı çantasında gelmektedir. Çanta içerisinde Toruk 101 cihazı, access point, batarya, kol bandı, pusula, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile gelmektedir.
Şirket merkezimizin bulunduğu Timko İş Merkezinde tüm müşterilerimizin ürünü deneyebileceği kendimize ait test arazimiz mevcuttur.
Fatura tarihinden itibaren 2 yıldır.